Sorry, no posts matched your criteria.

برترین افزونه های بهینه سازی تصاویر برای وردپرس

۱۳ دی ۱۳۹۶
پلاگین های رایگان
۷۷۸ بازدید
بدون نظر

برترین افزونه های بهینه سازی تصاویر برای وردپرس

 برترین افزونه های بهینه سازی تصاویر برای وردپرس

همانطور که میدانید مهم ترین بخش سایت ها تصاویر هستند و بخش زیادی از سایت ها را تشکیل می دهند اگر تصاویری که برای سایتتان استفاده می کنید دارای حجم زیاد باشند باعث می شوند که حجم سایتتان بالا رود و این موضوع برای سئوی سایت بسیار مضر می باشد. برای این که تصاویر سایت از نظر حجم، کیفیت و سایز بهینه باشند می توانید از افزونه های بهینه سازی تصاویر وردپرس در این زمینه استفاده کنید. تا از تصاویری که حجم کم و کیفیت مناسبی دارند برای سایت استفاده کنید.

برترین افزونه های بهینه سازی تصاویر برای وردپرس

121de62-300x162 ۵ افزونه خوب وردپرس برای بهینه سازی تصاویر

بهینه سازی تصاویر

۱٫افزونه lazy load

jquery-lazyload-plugin-sm-300x150 ۵ افزونه خوب وردپرس برای بهینه سازی تصاویر

بهینه سازی تصاویر

یکی از مسائل مهمی که در مورد تصاویر سایت وجود دارد زمان لازم برای بارگذاری تصاویر می باشد. در صورتی که تصاویر زیادی در سایتتان داشته باشید سرعت بارگذاری سایت بسیار پایین می آید و باعث کلافه شدن کاربران و پایین اومدن رتبه گوگل می شود.

هدف افزونه Lazy load کاهش زمان بارگذاری سایت می باشد و با کمک توابع جی کوئری می تواند کاری کند که تصاویر به صورت یک جا و باهم بارگذاری نشوند. بارگذاری تصاویر به کمک این افزونه به این صورت می باشد که زمانی که اسکرول میکنیم و به قسمت تصاویر می رسیم تصاویر لود می شوند.

از امکانات این افزونه می توان به این موارد اشاره کرد: دادن افکت های زیبا به تصاویر، مناسب برای سئوی سایت، لود شدن تصاویر هنگام رسیدن اسکرول به آن ها، کارکرد خودکار بدون تنظیمات، افزایش سرعت بارگذاری صفحات، سازگار با تمامی نسخه های وردپرس.

۲٫ افزونه EWWW image optimizer

EWWW-Image-Optimizer-wordpress-plugin-300x100 ۵ افزونه خوب وردپرس برای بهینه سازی تصاویر

یکی از افزونه های پرکاربرد وردپرس برای بهینه سازی و کنترل حجم  تصاویر سایت می باشد. این افزونه با اسکن کردن و بررسی تصاویر عملیاتی را در جهت کاهش سایز تصاویر و بهینه کردن آن ها انجام می دهد که نتیجه مثبتی در سئوی سایت و افزایش سرعت سایت به همراه دارد.

امکانات خوبی که این افزونه دارد عبارتند از: تاثیر مثبت بر سئو، کاهش پهنای باند مصرفی، افزایش سرعت بارگذاری سایت، بهینه سازی تصاویر به صورت خودکار، بررسی تصاویر و کاهش حجم آن ها

۳٫ افزونه WP Smush

WP-Smuch-Image-Compression-Wordpress-plugin-300x181 ۵ افزونه خوب وردپرس برای بهینه سازی تصاویر

بهینه سازی تصاویر

این افزونه نیز مانند دیگر افزونه هایی که معرفی کردیم باعث کاهش حجم تصاویر و بهینه سازی آن ها می شود. مزیتی که این افزونه نسبت به افزونه های دیگر در این زمینه دارد این است که همزمان با کاهش حجم، کیفیت تصاویر را خراب نمی کند و با حذف کردن اطلاعات غیر ضروری از تصاویر باعث کاهش حجم زیادی می شود و تصاویر با حجم پایین و کیفیت مناسب را تولید می کند و این عملیات به صورت خودکار انجام می شود و نیاز به تنظیمات ندارد.

دیگر مزایای این افزونه عبارتند از: فشرده کردن تصاویر بدون کاهش کیفیت، انجام عملیات به صورت اتوماتیک، پشتیبانی از انواع فایل های تصویری، تغییر عرض و ارتفاع تصاویر مطابق میل شما، کاهش زمان بارگذاری صفحات. این افزونه برنده جایزه بهترین بهینه ساز تصویر شده است.

۴٫ افزونه prizm image

کار این افزونه هم مانند دیگر افزونه هایی است که معرفی کردیم و هدف آن بهینه سازی تصاویر بدون افت کیفیت می باشد. این افزونه با جداسازی متا دیتاهای متصل به تصاویر تاثیر بسیار خوبی را بر روی کاهش حجم و بهینه سازی تصاویر می گذارد.

امکانات افزونه prizm image : بهینه سازی و فشرده کردن تصاویر بدون کاهش کیفیت، امکان بهینه سازی خودکار، جداسازی متا دیتاها از تصاویر و کاهش حجم آن ها

۵٫ افزونه imansity

این افزونه با تغییر ارتفاع و عرض تصاویر به صورت اتوماتیک حجم تصاویر را برای شما بهینه می کند. این افزونه برای کسانی که به رزولوشن تصویر اهمیت نمی دهند بسیار مناسب است. این افزونه برای تغییر سایز تصاویر در اندازه ای ثابت مناسب است.

برای هر قسمتی که می خواهید تصاویر سایز مشخصی داشته باشند کافیست سایز موردنظرتان را وارد کنید بعد از آن افزونه به صورت خودکار سایز تصاویر را درست می کند.

امکانات این افزونه: تغییر سایز تصاویر بصورت گروهی، منظم کردن سایز تصاویر هر بخش، تبدیل فرمت های تصویری به فرمت jpg جهت مقیاس پذیر شدن تصویر

توجه کنید قبل از استفاده از این افزونه باید نسخه پشتیبان تهیه کنید زیرا افزونه به صورت اتوماتیک سایز تمامی تصاویر را بر اساس سایز دلخواه شما تغییر خواهد داد.

 

اطلاعات دانلود:

لینک های دانلود: