Sorry, no posts matched your criteria.

انتخاب برچسب های مناسب برای پست ها

۱۴ اسفند ۱۳۹۵
آموزش های وردپرس
۵,۱۱۶ بازدید
۲ نظر

انتخاب برچسب های مناسب برای پست ها

انتخاب برچسب های مناسب برای پست ها

بی شک یکی از مفید ترین کارها در زمینه ی تولید محتوا و سئو، برچسب گذاری اصولی بر روی نوشته هایی است که قرار است بر روی وب سایت خود قرار دهید. سوالی که برای مدیران وب سایت ها پیش می آید این است که تگ گذاری چه قاعده و قوانینی دارد و برای هر پست تا چه تعداد تگ میتوان قرار داد؟
در این سری از مجموعه مقالات آموزشی تک لرن به موضوع برچسب گذاری اصولی، طریقه انجام و فواید آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید…

برچسب گذاری اصولی در وبسایت

برای درک بیشتر این موضوع مثالی را برای شما شرح میدیم. به عنوان مثال در سری مقالات آموزش وردپرس وب سایت همیار وردپرس آموزشی پیرامون آموزش سئو قرار داده میشود که در آن مطلب از برچسب گذاری اصولی استفاده شده است. بدین صورت که اگر شما برچسب ها را دنبال کنید تمامی سری مقالات را می توانید مشاهده کنید.

در صورتی که شما پست های مربوط به هم را در محتواهای مرتبط خود تگ کرده باشید کاربر میتواند با سرچ کردن در وب سایت شما و یا کلیک کردن بروی تگ های قید شده بر روی محتوا به همان مباحث دسترسی داشته باشد.
در برچسب گذاری اصولی دست مدیر یا نویسنده وب سایت بسیار باز است، زیرا میتواند از هم خانواده و مترادف کلمات در تگ گذاری نیز استفاده نماید هم چنین این توانایی را خواهد داشت که به کلمات موجود شاخ و برگ بدهد و کاربران بیشتری را به وب سایت خود هدایت نماید.
مثالی دیگر اگر اینکه اگر کلمه کلیدی شما ” دانلود قالب ورد پرس” باشد با استفاده از کلمات زیر میتوانید این محتوا را برچسب گذاری کنید:

دانلود قالب، دانلود قالب ورد پرس، دانلود قالب رایگان، دانلود قالب رایگان وردپرس، دانلود قالب موزیک وردپرس و…

برچسب گذاری اصولی به چه صورتی انجام میشود؟

برای تگ گذاری به صورت صحیح می بایست به نکات زیر توجه کنید:

۱- بحث مهمی که در این بخش مطرح است انتخاب بهترین و مناسب ترین و پر سرچ ترین تگ ها از بین کلماتی است که برای برچسب گذاری در نظر گرفته شده اند.

۲- نکته ی دیگر اینکه در سایت باید مطالبی از قبل موجود باشند که با آن کلمه ی به خصوص تگ شده باشند تا کاربران بتوانند به راحتی آن مطالب را پیدا کنند.

۳- شما به عنوان مدیر و یا نویسنده ی یک وب سایت موظفید تا برای پست هایی که بر روی وب سایت خود قرار میدهید تگ عنوان و توضیحات مناسب و مرتبط قرار دهید.

درپایان امیدواریم از این آموزش نیز نهایت استفاده را برده باشید.

اطلاعات دانلود:

لینک های دانلود:

 • من تازه سایت شما رو پیدا کردم.خیلی خوشم اومد ختما پیگیری می کنم
  ممنون به خاطر زحماتتون.موفق باشید

  • سلام
   ممنون از لطفتون
   در خدمت هستیم