Sorry, no posts matched your criteria.

آموزش کار با پینگ وردپرس چیست ؟ پینگ در سئو

۲۰ مرداد ۱۳۹۵
بهینه سازی سایت
۲,۰۱۰ بازدید
یک نظر

آموزش کار با پینگ وردپرس چیست ؟ پینگ در سئو

آموزش کار با پینگ وردپرس چیست ؟ پینگ در سئو

در این بخش قصد دارم شما رو با ping آشنا کنم اصلا کار پینگ در وردپرس چیست ؟ و چه کمکی می تونه به سایت ما داشته باشه پینگ ها به زبان ساده ابزارهای اطلاع رسانی هستند و بروز رسانی های سایت شما را به سرویس های مختلفی اطلاعاع می دهند , مدیریت محتوا وردپرس امروزه با قدرتی که داره در درون خودش امکانات زیادی رو داره , از این رو وردپرس یک مدیریت محتوا دوست داشتنی از نظر موتور جست و جو ها نیز می باشد. شاید به این نکته توجه نکرده باشید , البته می دونید که بعد از راه اندازی سایت هر مدیر سایتی باید سایت خودش رو به موتور جست و جو ها معرفی کنه و نکته ای که شاید توجه نکرده باشید این هستش که اگر سایت وردپرس خود را به موتور جست و جو ها معرفی نکنید باز مطالب شما در موتور جست و جو ایندکس خواهد شد و این یکی از مزایای وردپرس هستش.

آموزش ping – کار پینگ وردپرس چیست ؟ پینگ در سئو

خوب بریم سراغ پینگ وردپرس , هر وبمستری ( مدیر سایت ) دوست داره وقتی مطلبی رو در سایتش قرار میده هر چه سریع تر در موتور جست و جو ها ایندکس بشه , کار پینگ وردپرس اطلاع رسانی بروز رسانی سایت به سرویس ها مختلفی در اینترنت هست , یعنی وقتی شما یک مطلب در سایت انتشار کنید یا بروز رسانی کنید توسط پینگ وردپرس انتشار مطلب یا بروز رسانی به سرویس هایی چون شبکه های اجتماعی , موتور جست و جو ها اطلاع رسانی میشه تا در کوتاه ترین زمان ممکن مطلب شما بیشترین بازدهی رو داشته باشه. به این موضوع در پست افزایش سرعت ایندکس مطالب سایت اشاره شده مورد ششم پینگ کردن و تاثیر ان در سئو .

خوب تا اینجا کار ping یا همون پینگ وردپرس رو متوجه شدید حالا این پینگ وردپرس کجاست ؟ در پیشخوان وردپرس تنظیمات / نوشتن به بخش نوشتن برید در اینجا صفحه رو تا پایین اسکرول کنید بخش پینگ در قسمت پایانی صفحه قرار داره.

آموزش ping – کار پینگ وردپرس چیست ؟ پینگ در سئو

آگاهی دهنده‌های به‌روز شدن سایت

هنگامی که شما یک نوشته‌ی تازه می‌فرستید وردپرس سرویس‌های به‌روزرسانی وبلاگ‌ها را آگاه می‌کند. برای اطلاعات بیشتر در این‌باره سرویس‌های به‌روزرسانی را در مستندات ببینید. نشانی‌های خدمات گوناگون را با خطوط تازه از هم جدا کنید.

آدرسی که در کادر بالا میبینید به صورت پیش فرض برای پینگ وردپرس تعریف شده , همچنین در لینک بالا سرویس های بروز رسانی می تونید لیستی از سایت های پینگ رو مشاهده کنید که در زیر هم به آنها اشاره می کنم.

http://rpc.pingomatic.com
http://rpc.twingly.com
http://api.feedster.com/ping
http://api.moreover.com/RPC2
http://api.moreover.com/ping
http://www.blogdigger.com/RPC2
http://www.blogshares.com/rpc.php
http://www.blogsnow.com/ping
http://www.blogstreet.com/xrbin/xmlrpc.cgi
http://bulkfeeds.net/rpc
http://www.newsisfree.com/xmlrpctest.php
http://ping.blo.gs/
http://ping.feedburner.com
http://ping.syndic8.com/xmlrpc.ph
http://ping.weblogalot.com/rpc.php
http://rpc.blogrolling.com/pinger/
http://rpc.technorati.com/rpc/ping
http://rpc.weblogs.com/RPC2
http://www.feedsubmitter.com
http://blo.gs/ping.php
http://www.pingerati.net
http://www.pingmyblog.com
http://geourl.org/ping
http://ipings.com
http://www.weblogalot.com/ping

برای تقویت کردن پینگ وردپرس می تونید از سرویس های بروز رسانی که لینک هاشون در بالا قرار گرفته استفاده کنید , برای افزودن هر سرویس را در یک خط قرار بدید فقط توجه داشته باشید تکراری وارد نکنید باعث تکرار شدن و در نتیجه اسپم شناخته شدن هست. البته به نظرم نیازی نیست سرویس جدید اضافه کنید و پیش فرض بهتره.

امیدوارم این آموزش وردپرس هم براتون مفید واقع بشه …

اطلاعات دانلود:

لینک های دانلود:

  • سلام.وبسایت خیلی خوب و جامعی دارید.ممنون