Sorry, no posts matched your criteria.

آپدیت جدید گوگل:پیج رنک همه سایت های اینترنتی صفر شد !

۳۱ فروردین ۱۳۹۵
بهینه سازی سایت
۲,۴۳۱ بازدید
بدون نظر

آپدیت جدید گوگل:پیج رنک همه سایت های اینترنتی صفر شد !

آپدیت جدید گوگل:پیج رنک همه سایت های اینترنتی صفر شد !

گوگل چند روز پیش بعد از مدت بسیار طولانی پیج رنک ها را آپدیت کرد اما اینبار بسیار متفاوت : پیج رنک های همه سایت های ایترنتی صفر شد ! و از این به پس هم دیگر پیج رنک های گوگل آپدیت نخواهد شد و در نتیجه دیگر پیج رنک گوگل یکی از معیار های معتبر بودن یک سایت و فاکتور اساسی در نتایج گوگل به شمار نخواهد آمد.

خیلی وقته که گوگل پیج رنک های خودش رو آپدیت نکرده بود که این امر به دلیل سوء استفاده برخی سایت ها از دامین های دارای پیج رنک بالا برای فروش لینک و تبلیغات به اصطلاح زرد و بالا آوردن سایت ها در نتایج گوگل از طریق فروش این لینک ها.بنابراین گوگل طبق پیش پینی هایی که میشد برای آخرین بار پیج رنک ها رو آپدیت و همه رو به صفر تغییر داد .

با توجه به این امر از این پس یکی از مهمترین معیارهای گوگل برای سنجش یک سایت پیج آتوریتی ( Page Authority ) یک سایت می باشد.

پیج آتوریتی چیست؟

پیج آتوریتی معیاری است که قدرت یک دامنه، یک صفحه و زیر دامنه ها در موتورهای جستجو را مشخص می کند.

عدد مناسب برای پیج آتوریتی و دومین آتوریتی چقدر است؟

پیج آتوریتی و دومین آتوریتی از عدد ۱۰۰ مشخص می شود. (مانند ۲۳٫۴۵) مسلماً هر چه عدد به ۱۰۰ نزدیک تر باشد، نشان دهنده قدرت بیشتر دامنه و صفحه در موتورهای جستجو است. برای افرادی که به پیج رنک عادت کرده اند، شاید بتوان گفت که با تقسیم عدد پیج آتوریتی و دومین آتوریتی بر ۱۰ بتوان معادل پیج رنک آن را بدست آورد. (مثلاً پیج آتوریتی ۲۳٫۴۵ شاید معادل پیج رنک ۲ گوگل باشد)

منظور از PA و DA چست؟

PA همان Page Authority یا پیج آتوریتی است و DA نیز همان Domain Authority یا دومین آتوريتي است.

شما هم میتوانید پیج آتوریتی سایت خود را در آدرس زیر چک کنید

https://moz.com/researchtools/ose/

اطلاعات دانلود:

لینک های دانلود: