Sorry, no posts matched your criteria.

رفع مشکل درخواست یوزرنیم و پسورد بعد از رمزگذاری پوشه wp-admin وردپرس

۱۸ فروردین ۱۳۹۵
آموزش های وردپرس
۲,۶۲۱ بازدید
بدون نظر

رفع مشکل درخواست یوزرنیم و پسورد بعد از رمزگذاری پوشه wp-admin وردپرس

 

رفع مشکل درخواست یوزر و پسورد بعد از رمزگذاری پوشه wp-admin

آموزش های وردپرس

در آموزش های قبل سایت ،شما رو با قرار دادن رمز روی پوشه wp-admin برای افزایش امنیت سایت وردپرسی خود آشنا کردیم اما در بیشتر اوقات مشاهده شده که بعد از این کار ،مشکلاتی برای کاربران یا مدیر سایت پیش میاد مشکلاتی از قبیل عدم دسترسی مدیر به قسمت مدیریت سایت وردپرسی یا نمایش درخواست یوزرنیم و پسورد از کاربران بصورت مکرر،که شما رو در این پست با رفع این مشکلات آشنا خواهیم کرد.

درخواست username و password هنگام مشاهده سایت

در بیشتر مواقع مشکل از افزونه WP Most Popular می باشد که کار این افزونه همانطور که از نامش پیداست نمایش پست های محبوب وردپرس در سایت برای کاربران سایت می باشد.

اما متاسفانه با قرار دادن رمز بر روی پوشه wp-admin این افزونه مشکل پیدا کرده و از کاربران یا بازدیدکنندگان سایت به صورت مداوم درخواست یوزرنیم و پسوردی رو می کنه که شما آن را فقط برای ورود به وردپرس با امنیت بیشتر قرار دادیدکه این امر باعث ناخوشایندی بازدیدکنندگان سایت می شود.

برای رفع این مشکل باید مراحل زیر رو طی کرد :

۱٫به پوشه wp-admin در هاست خود وارد بروید و به دنبال فایل admin-ajax.php بگردید سپس این فایل را به پوشه wp-includes کپی کنید و بعد از کپی کردن، به پوشه wp-includes وارد شوید و نام آن فایل را به نام دلخواه خود تغییر دهید ( ما به عنوان مثال نام Most-plugin.php را انتخاب کرده ایم)

۲٫به پوشه افزونه های خود وارد شوید و پوشه این افزونه یعنی wp-most-popular را باز کنید و فایل wp-most-popular.php را برای ویرایش انتخاب کنید و به دنبال خط زیر بگردید.

admin_url('admin-ajax.php')

در این خط admin_url را با includes_url جایگزین کنید و به جای admin-ajax.php نامی را که برای آن فایل انتخاب کرده بودید قرار دهید که ما برای مثال نام Most-plugin.php را انتخاب کرده بودیم. سپس تغییرات را ذخیره کنید.

۳٫مشکل رفع شد.

 

اما اگر همچنان مشکل شما پابرجا بود و یا شما افزونه WP Most Popular را نصب نکرده اید می توانید از راه حل زیر استفاده کنید:

۱٫به فایل منجر هاست خود وارد شده و در روت هاست خود به دنبال فایل .htaccess بگردید و سپس این فایل را باز کنید.

۲٫بعد از باز شدن فایل کد زیر را زیر همه کدهای موجود در فایل قرار دهید.

 

<Files admin-ajax.php>
Order allow,deny
Allow from all
Satisfy any
</Files>

 

شما هم میتونید راه حل های بالا رو استفاده کرده و نتیجه رو در قسمت نطرات با ما در میان بزارید.

شاد و پیروز باشید.

اطلاعات دانلود:

لینک های دانلود: