Sorry, no posts matched your criteria.

تبادل لینک چیست و چه فایده ای دارد ؟

۲ مرداد ۱۳۹۴
آموزش
۲,۲۳۲ بازدید
بدون نظر

این سوال شاید ذهن بسیاری از مدیران سایت ها و وبلاگ های مختلف را درگیر کرده باشد که به راستی تبادل لینک چیست ؟ و چه فایده ای برای سایت ما دارد که تبادل لینک با سایت های دیگر انجام دهیم ، لینک سایت های دیگر را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهیم و لینک سایت خود را در سایت های دیگر ثبت کنیم ؟

 

امروز در این مقاله به طور کامل توضیح میدهیم که تبادل لینک چه فواید و چه مضراتی دارد لطفا ما را تا ادامه مطلب همراهی کنید امیدواریم این مقاله از سایت لینک اسکریپت | سایت تخصصی دانلود اسکریپت های تبادل لینک برای شما مفید واقع شود و لذت ببرید !

تبادل لینک چیست و چه فایده ای دارد ؟

تبادل لینک چیست ؟

 

تبادل لینک در واقع معرفی نامه کوتاهی از سایت ما در حد یک تا سه کلمه در سایت های دیگر و بالعکس برای سایت های دیگران در سایت ما میباشد . یک لینک که از دو قسمت تشکیل شده . آدرس سایت و اسم سایت . مانند : لینک اسکریپت

 

که شما میتوانید با کلیک روی آن به سایت های مختلفی ارجاع داده شوید و از آن سایت ها هم بازدید کنید .
تبادل لینک چه فایده هایی دارد ؟

 

تبادل لینک فواید بسیار زیادی دارد ، باعث افزایش بازدید سایت شما میشود چون بازدیدکنندگان سایت هایی که لینک شما در آن سایت های قرار میگیرد به سایت شما هم از طریق لینکی که از سایتتان در آن سایت ها موجود از مراجعه میکنند و مطالب و محتوای سایت شما را میبینند و این هدف اصلی تبادل لینک است . همچنین تبادل لینک به افزایش پیج رنک و اعتبار شما در موتورهای جستجو بخصوص گوگل کمک بسزایی میکند . چرا ؟!

 

بگذارید ساده تر توضیح دهم . شما در جامعه نیازمند اعتبار هستید . وقتی میخواهید در شغلی مشغول به کار شوید در فرم استخدام از شما میخواهند چند نفر که شما را تایید میکنند نام ببرید تا بررسی کنند آیا شما قابل اعتماد و اعتبار هستید یا خیر ؟

 

حال همین فضا در اینترنت هم صادق است . سایت شما مصداق و نمادی از خود شما و فعالیتتان و افکارتان است . شما میخواهید در سرچ هایی که خودتان فعالیت دارید در رتبه های بالا و خط های اول قرار گیرید . این نیازمند این است که سایت ها و افرادی معتبر و با رتبه بالا شما را تایید کنند .

 

لینک سایت شما در سایت آن افراد معتبر همان تاییدیه برای سایت شما محسوب میشود و به نوعی قسمتی از بهینه سازی سایت نامیده میشود که هر چه تعداد این لینک ها در سایت ها و افراد بیشتری باشد شما در اینترنت و موتور های جستجو از قبیل گوگل معتبرتر خواهید بود و رتبه بالاتری خواهید داشت . به همین صورت تبادل لینک برای دو طرف سودمند خواهد بود . ترجیحا بهتر است با سایت هایی که فعالیتشان با فعالیت شما مشابه است تبادل لینک کنید .

تبادل لینک چیست و چه فایده ای دارد ؟

 

چه زمانی تبادل لینک مضر است ؟

 

در هر کاری افراط و تفریط جایز نیست و نگه داشتن تعادل بهترین انتخاب است . در تبادل لینک با سایت های دیگر هم همینطور است ، در صورتی که تعداد لینک هایی که در سایت خودتان به سایت های دیگران میدهید زیاد باشد گوگل به این نتیجه میرسد که شما بدون بررسی لینک دیگران را در سایت خود قرار میدهید و به گونه ای تقلب محسوب میشود . با این کار رتبه سایت شما پایین می آید و در برخی موارد هم از سرچ ها به کلی حذف خواهید شد پس مراقب باشید . حداکثر تعداد لینک های خارجی شما به سایت ها و وبلاگ های دیگران نباید از ۱۰ الی ۱۲ عدد بگذرد .

تبادل لینک چیست و چه فایده ای دارد ؟
چگونه میتوان با بسیاری از سایت های پربازدید تبادل لینک کرد ؟

 

مشکل بسیاری از وبمستران این است که وقت تبادل لینک با بسیاری از سایت ها را ندارند و نمیتوانند دونه دونه با مکاتبات طولانی با سایت ها و وبلاگ های دیگر تبادل لینک کنند . راه حل این مشکل پیش ماست !

 

با اسکریپت تبادل لینک اتوماتیک میتوانید همه این کارها را به صورت هوشمند انجام دهید و دیگر نیازی به تبادل لینک به صورت دستی نخواهید داشت . این اسکریپت تبادل لینک که انواع آن در سایت لینک اسکریپت برای دانلود موجود است به شما کمک میکند تا سایت هایی که میخواهند با شما تبادل لینک نمایند لینک شما را در سایت خود قرار داده و لینک خود را در سایت شما ثبت نمایند . این بهترین راه تبادل لینک با سایت ها و وبلاگ هاست و آموزش نصب اسکریپت در تمام اسکریپت های تبادل لینک قرار داده شده در سایت لینک اسکریپت موجود است که میتوانید به بهترین نحو آن را در ۵ دقیقه  نصب کنید و از آن پس براحتی شاهد افزایش بازدید و پیج رنک سایت خود باشید . همچنین این اسکریپت های تبادل لینک کاملا فارسی میباشند و براحتی میتوانید با آنها کار کنید .

اطلاعات دانلود:

لینک های دانلود: